תוכנית הכנס וסדר יום


יום ד' 17/03/21, מלון קראון פלאזה תל אביב

09:00
המותר והאסור בתניית אי תחרות ותקופת צינון בחוזה עבודה אישי

מה מעמדו של סעיף אי תחרות ותקופת צינון האוסר על עובד לעבור לעסק מתחרה או לפתוח עסק דומה; לכמה זמן מותר למעסיק להגביל את העובד; ומה קורה כשעובד מפר את התחייבותו?
בעוד שרצון מעסיק למנוע תחרות ותו לא, לא יוכר בבתי הדין לעבודה כאינטרס שיש להגן עליו, ואילו שנספח שנועד להגן על סודות מסחריים ורשימת לקוחות הינו לגיטימי בהחלט.
עו"ד הלית שמחוני היא שותפה ומנהלת מחלקת דיני עבודה במשרד AYR, תסביר בהרצאה ייחודית באלו נסיבות ניתן להגביל את העובד לעבוד אצל מעסיק מתחרה; ותסקור היבטי פסיקה חשובים בסוגיה זו.

מרצה: עו"ד הלית שמחוני משפטנית מומחית לדיני עבודה, שותפה ומנהלת מחלקת דיני עבודה במשרד AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות'.

09:45
ארוחת בוקר קלה ומפגשי נטוורקינג
10:15
השלבים החשובים בהליך הוצאה לחל"ת ופיטורים בעידן הקורונה

פסיקות בתי הדין קבעו משנה סדורה בנוגע להליך זה, אולם מגפת הקורונה, והשבתת פעילות החברות בהוראת צווי חירום, מחייבת התנהלות והיערכות מחדש בכל הקשור לדיני עבודה, תהליכי שימוע, זכויות עובדים, פיטורים והוצאה לחל"ת שלא על פי הכללים הישנים.
עו"ד מוריה תם – הרשושנים, מומחית למשפט העבודה, תחשוף את השלבים הפרוצדורליים שיש לבצע בהליך פיטורים של עובד ותסקור את החידושים והפסיקות האחרונות בדיני פיטורים ושימוע והשפעת הקורונה על יחסי העבודה.

מרצה: עו"ד מוריה תם – הרשושנים, משפטנית מומחית למשפט העבודה האישי והקיבוצי, שותפה במחלקת דיני עבודה, במשרד הרצוג, פוקס נאמן.

11:15
השפעת הקורונה על יחסי עבודה ודיני העבודה

הרצאה חשובה ועדכנית שתדון בהשפעת הקורונה על יחסי עבודה, הליכי פיטורים, הוצאת עובדים לחל"ת, הפחתת הטבות, כפיית חופשה בתשלום וכיו"ב לאור התקופה החדשה שנכפתה עלינו. עו"ד אורלי ג'רבי- מנהלת מחלקת דיני עבודה במשרד הרצוג פוקס נאמן, תענה לשאלות המשתתפים הנובעות מהמצב.

מרצה: עו"ד אורלי ג'רבי- שותפה ומנהלת מחלקת דיני עבודה במשרד הרצוג פוקס נאמן עורכי דין

12:15
הפסקת התרעננות
12:30
כך תזהו התעמרות בעבודה ותפעלו נגדה

אחד מכל שלושה ישראלים חווה יחס משפיל ופוגעני במקום העסקתו. מהי אחריותם של מנהלי משאבי האנוש לטיפול ולמניעה של התעמרות/התנכלות במקום העבודה ואלו כלים עומדים לרשותם לטיפול בתופעה.

מרצה: עו"ד אורלי ג'רבי- שותפה ומנהלת מחלקת דיני עבודה במשרד הרצוג פוקס נאמן עורכי דין

13:15
כיצד להפוך את העובד המפוטר לשגריר חיובי של הארגון

פיטורים הם חלק בלתי נפרד מתפקיד מנהל משאבי האנוש בארגון ומתהליך ההתייעלות של הארגון. חשוב לזכור שבסופו של יום העובד המפוטר הוא אדם עם רגשות, ולכן יש להעניק למפוטר כלים שיסייעו לו בהתמודדות עם המצב החדש ובכך יהפכו מחד את הפרידה ממנו ללא תקלות ובכך יהפכו את העובד המפוטר לשגריר חיובי של הארגון.

מרצה: אורית בראון קאופמן, סמכ"ל Manpower Talent, משמשת גם כמנהלת פתרונות HR, מנהלת תחום ביוטק ומנהלת לקוחות אסטרטגיים.

14:00
ארוחת צהריים חוויתית במסעדת המלון
14:45
העברת מסרים און ליין

גלית שרון - מומחית להעברת מסרים באון ליין, יועצת בכירה לתדמית ופרזנטציה אישית, תציג לכם בסדנה חדשה ומעודכנת לרוח התקופה, את הדרך המיטבית להעברת מסרים באון ליין. החל מההכנות לפני השיחה, דרך דגשים לבחירת סביבת השיחה, איך בוחרים תאורה מיטבית, בחירת רקע מתאים ותומך תדמית והעברת המסר, בחירת לבוש, מה מתאים ומה לא "עובר מסך" ועוד נושאים קריטית לארגון ולכם.

מרצה: גלית שרון - מומחית להעברת מסרים באון ליין, יועצת בכירה לתדמית, פרזנטציה אישית, שפת גוף וסטיילינג

15:30
סיום, חלוקת תעודות ושי אישי